Česky English

Uměním ke svobodě


Káva Audabiac


 

  

Projekt Káva pro Audabiac staví na partnerství mezi sociálně odpovědnými kavárnami a restauracemi, které do své tradiční nabídky nápojů zapojili produkt Audabiac. Ve vybraných podnicích si tak můžete od 1. prosince 2011 objednat nápoj Audabiac, díky kterému přispějete částkou 20,-Kč na letní pobyty a kreativní víkendy pro děti.

 

 

Káva pro Audabiac je k dostání v těchto podnicích:

 

Kavárna KAABA (Mánesova 20, Praha 2)

Inspirativní kavárna nabízí širokou nabídku lahodných káv i jiných produktů Audabiac.

Café Bar Čajovna Jakara (U Kanálky 4, Praha 2)

Na rohu s Vinohradskou ulicí si od 7. prosince 2011 můžete vychutnat jakýkoliv nápoj s příchutí podpory Audabiacu.

Wall Street Cafe (Politických vězňů 21, Praha 1)

Ideální místo pro obchodní schůzky a jednání a zároveň místo, kde můžete pomoci dětem prostřednictvím zakoupení Kávy Jamaica Blue Mountain či Panama Gesha, Hacienda La Esmeralda pod hlavičkou Audabiac.

 

Kavárna Maluj (Korunní 37, Praha 2)

V této umělecké kavárně máte ideální možnost zapojit svou kreativitu při malování na keramiku a zároveň podpořit dobrou věc zakoupením jakéhokoliv produktu z místní nabídky s přívlastkem Audabiac.

   
   

 

 

Projekt Káva pro Audabiac je nový fundraisingový plán, který má za cíl podpořit financování letních pobytů pro děti z dětských domovů a rozšířit povědomí o neziskových organizacích, které se intenzivně a individuálně věnují těmto dětem. Sdružení Audabiac tak chce nenásilnou formou oslovit zákazníka kaváren a restaurací a navrhnout mu možnost přispět k podpoře dětí z dětských domovů.

 

Vaším posezením u kávy tak můžete přispět na dobrou věc!

 

 

Káva Audabiac je na facebooku!

 

Tisková zpráva

 

 

JIŽ BRZY ZDE NALEZNETE INFORMACE O ZÍSKANÝCH PROSTŘEDCÍCH Z PRODEJE KÁVY PRO AUDABIAC A JAKÉ AKTIVITY MŮŽEME PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO PROJEKTU REALIZOVAT!


Zpět  |  Nahoru  |  Tisk